Levné lety z Bratislava do Tokoname

Porovnejte akční nabídky letů Bratislava – Tokoname

Najděte si měsíc nebo dokonce určitý den v roce, kdy můžete letět do města Tokoname nejlevněji

Rezervujte si ty nejlepší lety do města Tokoname bez dalších poplatků

Nabídky letů z letiště Bratislava do města Tokoname

Sháníte levný last minute let nebo nejvýhodnější zpáteční letenku z letiště Bratislava do města Tokoname? Nejlevnější jednosměrné i zpáteční letenky na nejvhodnější letiště najdete právě tady.

Informace o letu: Bratislava – Tokoname

Informace, které byste před odletem měli vědět.
Cílové letištěLetiště Nagoya Chubu Centrair
Nejlevnější let22 379 Kč
Nejlevnější měsíc k odletuzáří

Zjistěte, ve kterém měsíci můžete letět na trase Bratislava – Tokoname nejlevněji

Ceny neustále sledujeme, abyste tu nejlepší nabídku našli během pár sekund. Zdá se, že momentálně jsou lety na trase Bratislava – Tokoname nejlevnější v měsíci září. Vycházeli jsme z letů na letiště Nagoya Chubu Centrair.

Hledání levných letů na trase Bratislava – Tokoname: Často kladené otázky

V okolí města Tokoname jsou 2 letiště: letiště Nagoya Chubu Centrair a letištěNagoja Komaki letecká vojenská základna.
Nejlepší cena zpátečního letu z letiště Bratislava do města Tokoname, kterou jsme našli, je 22 371 Kč. Jedná se o odhad založený na informacích shromážděných od různých leteckých společností a cestovních kanceláří za poslední 4 dny. Ceny a dostupnost se můžou měnit.
Momentálně neexistuje letecká společnost, která by létala na traseBratislava – Tokoname přímo. Ale podařilo se nám najít lety s jedním nebo více mezipřistáními od 22 379 Kč.
Zkontrolovali jsme všechny ceny letenek z letiště Bratislava do města Tokoname, které jsme našli, a zdá se, že nejbližší datum, kdy můžete letět nejlevněji, je úterý 1. září 2026. Obecně platí, že nejlevnější letenky z letiště Bratislava do města Tokoname bývají v měsíci září.
Pokud letíte z letiště Bratislava, je nejlevnějším letištěm poblíž města Tokoname Nagoya Chubu Centrair, které leží 3.8 km od centra města Tokoname. Na toto letiště jsme našli lety od 22 371 Kč.
Zpracovali jsme čísla v našem letovém kalendáři a zjistili jsme, že momentálně se nejlevněji létá z letiště Bratislava do města Tokoname v termínu úterý 1. září 2026.
Přímé lety mezi letištěm Bratislava a městem Tokoname momentálně žádná letecká společnost nenabízí. Většina tras má nejméně jedno mezipřistání.
Porovnáváme za vás každou cenovou nabídku z více než 1200 aerolinií a cestovních kanceláří, takže vy nemusíte. Pokud víte, že chcete vyrazit do destinace Tokoname, ale ještě nejste připraveni, nastavte si upozornění na cenu. Dáme vám vědět, když se změní.

Prošli jsme všechna čísla v našem letovém kalendáři a zdá se, že nejnižší cenu letenky do města Tokoname seženete přibližně 40 dní předem, takže svůj nákup nenechávejte na poslední chvíli.

Letiště Nagoya Chubu Centrair je vzdáleno 3.8 km od města Tokoname a letiště Nagoja Komaki letecká vojenská základna leží 41.4 km od města Tokoname.
Nejbližší letiště od města Tokoname je letiště Nagoya Chubu Centrair, které je asi 3.8 km daleko.
V současné době na letiště Nagoya Chubu Centrair, což je nejbližší letiště od města Tokoname, létá nejlevněji společnost Ryanair.