Mapa

Levné lety z Zhengzhou do Šanghaj Hongqiao

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Šanghaj...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zhengzhou - Šanghaj Hongqiao

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 714 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

30

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 791 kilometrů

1 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Shanghai Airlines

Šanghaj Hongqiao

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Šanghaj Hongqiao je jedno letiště: Šanghaj Hongqiao.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zhengzhou - Šanghaj Hongqiao je 3 714 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 35 min. je průměrná doba letu Zhengzhou - Šanghaj Hongqiao.
2 letecké společnosti létají přímo z Zhengzhou do Šanghaj Hongqiao.
30 letů týdně létá z Zhengzhou do Šanghaj Hongqiao, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Čeng-čou do Šanghaj. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Čeng-čou do Šanghaj. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Čeng-čou do Šanghaj mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Čeng-čou do Šanghaj přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Šanghaj hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Šanghaj. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.