Mapa

Levné lety z Nairobi do Kichwa Tembo

Informace o letu Nairobi - Kichwa Tembo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 133 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

84

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 4529 kilometrů

22 hod. 0 min.

Kichwa Tembo

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kichwa Tembo je jedno letiště: Kichwa Tembo.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nairobi - Kichwa Tembo je 7 133 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
22 hod. 0 min. je průměrná doba letu Nairobi - Kichwa Tembo.
4 letecké společnosti létají přímo z Nairobi do Kichwa Tembo.
84 letů týdně létá z Nairobi do Kichwa Tembo, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nairobi do Masai Mara. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nairobi do Masai Mara. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nairobi do Masai Mara mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nairobi do Masai Mara přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Masai Mara hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Masai Mara. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.