Mapa

Levné lety z Nairobi do Kichwa Tembo

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Masai Mara...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nairobi - Kichwa Tembo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 369 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

84

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 4529 kilometrů

22 hod. 0 min.

Kichwa Tembo, Musiara a Angama Mara

3 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kichwa Tembo jsou 3 letiště: Kichwa Tembo, Musiara a Angama Mara.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nairobi - Kichwa Tembo je 5 369 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
22 hod. 0 min. je průměrná doba letu Nairobi - Kichwa Tembo.
4 letecké společnosti létají přímo z Nairobi do Kichwa Tembo.
84 letů týdně létá z Nairobi do Kichwa Tembo, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nairobi do Masai Mara. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nairobi do Masai Mara. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nairobi do Masai Mara mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nairobi do Masai Mara přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Masai Mara hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Masai Mara. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.