Mapa

Levné lety z Porto do Lanzarote

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Porto - Lanzarote

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 092 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1439 kilometrů

4 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Iberia

Lanzarote

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci je jedno letiště: Lanzarote.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Porto - Lanzarote je 2 092 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 30 min. je průměrná doba letu Porto - Lanzarote.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Porto do Lanzarote.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Porto do Lanzarote. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Porto do Lanzarote. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Porto do Lanzarote mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Porto do Lanzarote přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Lanzarote hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Lanzarote. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.