Mapa

Levné lety z San Jose International do Mnichov

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Mnichov...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu San Jose International - Mnichov

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

11 454 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9453 kilometrů

13 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

United

Mnichov

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Mnichov je jedno letiště: Mnichov.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let San Jose International - Mnichov je 11 454 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
13 hod. 10 min. je průměrná doba letu San Jose International - Mnichov.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z San Jose International do Mnichov.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z San José do Mnichov. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z San José do Mnichov. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z San José do Mnichov mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z San José do Mnichov přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Mnichov hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Mnichov. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.