Ostende

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ostende patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Prado, Hotel Mercure Oostende a Thermae Palace. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ostende přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ostende

od 2 366 Kč
od 3 085 Kč

Co říkají cestující o městě Ostende?

9,8
Nadšenci pro historii
7,5
Nadšenci pro umění a design
6,6
Dobrodružní cestovatelé
5,9
Cestující rodiny
5,9
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (16)
Colleen Holbrook
Colleen HolbrookVancouver
31.05.2018

Not the largest city around, Ostend is a nice and relaxing coastal city with few tourists.

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
14.09.2017

Ostend is a vital port town just north of Bruges. Near the port you'll find a pedestrian downtown with excellent seafood restaurants.

paul vermandel
paul vermandelOudenaarde
23.03.2013

Oostende is the queen of the bath places in Belgium. Big parties in the summer. Some good restaurants. A wonderfull place to start from to go for trips to other cities or countries. 1 hour from france, 1 hour from the Netherlands. Some places you really want to visit in Ostend. for a drink you can go to "t'botteltje" they have the most amazing collection of beers. For a little dinner go to "den artiest" for a good grill. For a good pasta you have "het waterhuis" and for a midday snack or some tapas you can go to "le beau site" on the promenade. I hope you can enjoy Ostend a little ;-)

Arlette Haggarty
Arlette HaggartyGlasgow
06.01.2017

a seaside resort a good hour on the train from Gent ,great place to visit and at the seaside take the tram and go along the coast if you like a stroll the promenades are great stop off have some fresh seafood and a glass of wine /beer and watch the world go by night life is good too shops and places of interest

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 2 456 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ostende je září, kdy průměrná cena činí 3 475 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 3 025 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Ostende je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 4,8 °C/40,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 21,6C/70,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 1,7 °C/35,1 °F.
Nejbližší letiště u města Ostende je Ostende - Bruggy (OST) (3,16 km). K dalším letištím poblíž patří: Kortrijk (49,17 km) Lille (73,71 km)

Naplánujte si cestu do země Belgie