Podgorica

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Podgorica patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Crnogorska Kuća, Hotel BaMBiS a Hotel Laguna. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Podgorica přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Podgorica

od 1 104 Kč
od 1 447 Kč
od 1 925 Kč

Co říkají cestující o městě Podgorica?

9,8
Nadšenci pro historii
9,6
Baťůžkáři
9,2
Nadšenci pro turistiku
9,2
Cestující rodiny
8,6
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (24)
Tolga Orhanlı
Tolga Orhanlı
20.04.2019

Klidné, klidné a hnízdící v přírodě. Měla jsem velmi pěkný čas, brzy půjdu znovu :)

Pila González
Pila GonzálezPísek
06.09.2017

Bydlel jsem v Pogdorici měsíc a zdálo se, že je to město, které má málo atraktivních míst, ale velmi hezky chodit a ztratit se. Za pár dní můžete navštívit všechny hlavní atrakce. Pokud se vám nelíbí metropole, je mi líto, že nechodíte do Podgorice. Je to současné hlavní město Černé Hory. To je obvykle velmi horké a vlhké v letních obdobích. Teploty vyšší než 40 stupňů. Nesnesitelný Hlavní atrakce jsou: Most Milénia Řeka Moracca, která protéká působivým kaňonem. Zřícenina Dulky na okraji města. Pole vinic a jejich trasy. Věž s hodinami v historickém centru. Katedrála (nejlepší z Podgorice) Kamenný most Stari Most. Navštivte hrad krále Nikola.

Annabelle Fyfield
Annabelle Fyfield
12.09.2015

Podgorica je pro mě opravdovým podivným místem, ale večerní oranžový opar mě přemýšlel a je to opravdu zatraceně krásné.

Mike Howard
Mike HowardSeattle
27.08.2015

Hlavní město Černé Hory a nejhustěji osídlené městské centrum Podgorica znamená obchod. Pocházející z druhé světové války a přestavěné podle šablon východního bloku jako „Titograd“ - Podgorica je administrativní, ekonomické, akademické a dokonce geografické centrum Černé Hory. Opravdu. Jeho během jedné hodiny klíčových pobřežních měst a horských středisek. Letět na letiště Podgorica Int'l, dostat položit zemi (ubytování provozuje škálu od cenově dostupných motelů až po pětihvězdičkové hotely), a vychutnat si nadšenou kavárnu kultury a noční život. Pak prozkoumejte Černou Horu.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 865 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Podgorica je říjen, kdy průměrná cena činí 985 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 955 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Podgorica je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 7,9 °C/46,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,1C/86,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 4,3 °C/39,7 °F.
Nejbližší letiště u města Podgorica je Podgorica (TGD) (9,47 km). K dalším letištím poblíž patří: Tivat (44,79 km) Herceg Novi (59,29 km)

Naplánujte si cestu do země Černá hora