Orchidea Apartment Split in the Centre

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Split podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Orchidea Apartment Split in the Centre ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Přístup k internetu
Kuřárny

Více o hotelu Orchidea Apartment Split in the Centre

Orchidea Apartment Split in the Centre

Orchidea Apartment Split in the Centre se může pochlubit výhledem na město a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Pláž Bačvice se nachází přibližně 700 metrů odtud. Toto ubytování s výhledem do zahrady má bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Lokalita

Ulica kralja Zvonimira 71, Split, 21000, Chorvatsko|2,58 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
Informujte prosím Orchidea Apartment Split in the Centre o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy. V reakci na situaci týkající se koronaviru (covid-19) platí v tomto ubytování v současné době dodatečná bezpečnostní a hygienická opatření. V tomto ubytování není možné pobývat za účelem absolvování karantény v souvislosti s koronavirem (covid-19). Při příjezdu do ubytování je vyžadována záloha na případné škody ve výši EUR 200 Záloha bude vybrána v hotovosti. Částka Vám bude vrácena při odjezdu. Tato záloha je vratná v hotovosti v plné výši a podléhá kontrole případných škod v ubytování. Provozováno soukromým hostitelem

Orchidea Apartment Split in the Centre: Často kladené otázky

O restauracích v hotelu Orchidea Apartment Split in the Centre nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.
V hotelu Orchidea Apartment Split in the Centre se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Orchidea Apartment Split in the Centre má parkoviště.
Orchidea Apartment Split in the Centre je 2.6 km od centra města Split.
Orchidea Apartment Split in the Centre se nachází ve městě Split v zemi Chorvatsko a je 2.6 km daleko od centra města Split.