Splitful Apartment

+ 29

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Split podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Splitful Apartment ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Výtah
Přístup k internetu

Více o hotelu Splitful Apartment

Splitful Apartment

Splitful Apartment se může pochlubit výhledem na město a poskytuje ubytování s balkonem a kávovarem. Diokleciánův palác se nachází přibližně 4 km odtud. Ubytování nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Lokalita

Hercegovačka ulica 104A 2nd, Split, 21000, Chorvatsko|4,17 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.

Splitful Apartment: Často kladené otázky

Splitful Apartment je 4.2 km od centra města Split.
Splitful Apartment se nachází ve městě Split v zemi Chorvatsko a je 4.2 km daleko od centra města Split.
V hotelu Splitful Apartment se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Splitful Apartment má parkoviště.
O restauracích v hotelu Splitful Apartment nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.