Záhřeb

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Záhřeb patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Puntijar, Panorama Zagreb Hotel a Livris Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Záhřeb přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Záhřeb

od 1 633 Kč
od 2 067 Kč
od 2 606 Kč

Co říkají cestující o městě Záhřeb?

9,8
Nadšenci pro historii
7,2
Nadšenci pro jídlo
7,1
Nadšenci pro turistiku
6,9
Baťůžkáři
6,7
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (90)
Pragya Gupta
Pragya GuptaSingapur
18.09.2018

Nádherné město plné. Backpackers hostel, že jsme šli byl v centru města a bylo to opravdu snadné se dostat kolem. Trochu jsme se tu sešli a je to skvělé město pro turismus

Alex
AlexNew York City
07.03.2018

Líbí se mi toto město. Je to hlavní město v Chorvatsku, ale je to určitě méně populární než Dubrovník, Split a pobřeží. Miloval jsem to. Myslím, že je to podceňováno a můžete zde vidět spoustu úžasných věcí. Je to ještě lepší, protože to není příliš přeplněné turisty a můžete si skutečně užívat. Rozhodně to doporučuji.

Brianna
Brianna
27.09.2019

You can feel free and safe everywhere you go. Food is great, people are easy-going, and drink coffe is cultural heritage!

Jadranka Siranovic
Jadranka Siranovic
08.09.2019

Prachtige stad. Cultuur en geschiedenis kom je overal tegen. Architectuur schreeuwt om aandacht. Bezoek zeker boven stad (gornji grad) en benden stad (donji grad). Wandel typ: langs de oever van de rivier Sava en op Sljeme (ski gebied). Er is veel te doen in Zagreb en omgeving: Samobor, kastelen in Zagorje...

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 378 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Záhřeb je červenec, kdy průměrná cena činí 1 618 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 1 468 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Záhřeb je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 2,6 °C/36,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,5C/79,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,1 °C/26,4 °F.
Nejbližší letiště u města Záhřeb je Zagreb (ZAG) (10,70 km).

Naplánujte si cestu do země Chorvatsko