An-čching

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě An-čching patří na základě hodnocení uživatelů Country Garden Phoenix Hotel, 7+1 Business Hotel (Anqing Yanjiang Road) a Jinjiang Inn Anqing Renmin Road Pedestrian Street. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě An-čching přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě An-čching

od 251 Kč
od 472 Kč
od 502 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 443 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě An-čching je červenec, kdy průměrná cena činí 649 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 561 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě An-čching je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 4,5 °C/40,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,1C/91,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 1,5 °C/34,7 °F.
Nejbližší letiště u města An-čching je Anqing (AQG) (2,43 km). K dalším letištím poblíž patří: Chizhou Jiuhuashan (Čch'-čou Ťiou-chua-šan) (64,84 km)

Naplánujte si cestu do země Čína