Čchung-čching

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čchung-čching patří na základě hodnocení uživatelů Tianyou Hotel, Huangqiao Hotel a Chong Qing World Traders Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čchung-čching přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čchung-čching

od 827 Kč
od 1 172 Kč
od 2 074 Kč

Co říkají cestující o městě Čchung-čching?

9,8
Nadšenci pro jídlo
7,0
Nadšenci pro umění a design
6,9
Nadšenci pro historii
6,9
Cestující rodiny
6,6
Baťůžkáři
Hodnocení členů (54)
Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
11.04.2016

A big city with a beautiful town center. You will want to come here if you are going to embark on a Yangtze River cruise. Make sure to go and see the pandas in the zoo before you get on the boat.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
05.03.2016

Chongqing is famous as once the China Gorvernemnt have administrative office here. The food also very popular. Check this place if you are interested to visit.

Mel S Wong
Mel S WongSan Francisco
28.10.2012

Also know as the mountain city, chongqing is an important city in China because of its status as the gateway to the Yangtze River. The city itself is bustling with nightlife and day life. Chongqing is colorful and fun, scenic and modern. Such an eye opening visit for us.

Fiona Wonder
Fiona Wonder
06.01.2017

Zhaimu mountain. Chafing dish is special. Around a little lake, not in a room

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 932 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čchung-čching je červen, kdy průměrná cena činí 1 172 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 1 022 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Čchung-čching je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -0,2 °C/31,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle září s průměrnou teplotou 9,7C/49,5F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou -0,6 °C/30,9 °F.
Nejbližší letiště u města Čchung-čching je Čchung-čching (CKG) (19,43 km).

Naplánujte si cestu do země Čína