Golmud

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Golmud patří na základě hodnocení uživatelů Haoli Holiday Hotel, Ge'ermu Gelai Business Hotel a Dexinyuan Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Golmud přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 446 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Golmud je srpen, kdy průměrná cena činí 1 309 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 011 Kč za noc. To je o 5 % více než průměrná cena za noc ve výši 955 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Golmud je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -3,6 °C/25,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,9C/76,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -14,6 °C/5,7 °F.
Nejbližší letiště u města Golmud je Golmud (GOQ) (10,53 km).

Naplánujte si cestu do země Čína