Lung-jen

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lung-jen patří na základě hodnocení uživatelů Huijin Business Hotel, Longyan Fujiang Boutique Hotel a Tianlong Apartment Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lung-jen přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 565 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lung-jen je listopad, kdy průměrná cena činí 714 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 684 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Lung-jen je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 10,8 °C/51,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,0C/91,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 4,1 °C/39,4 °F.
Nejbližší letiště u města Lung-jen je Longyan (LCX) (70,30 km).

Naplánujte si cestu do země Čína