Šanghaj

20. 1. 2019 - 21. 1. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Šanghaj patří na základě hodnocení uživatelů Days Hotel Insun Shanghai, Mercure Shanghai Royalton a Shanghai Greenland Jiulong Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Šanghaj přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Šanghaj

od 1 217 Kč
od 1 913 Kč
od 3 463 Kč

Co říkají cestující o městě Šanghaj?

9,8
Nadšenci pro umění a design
8,1
Dobrodružní cestovatelé
8,1
Nadšenci pro jídlo
7,7
Na služební cestě
7,3
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (531)
Anna Penner-Ray
Anna Penner-RayHelena
03.05.2018

I've been to Shanghai four times, for thee-day weekends when I lived in Beijing. I went there to visit Disneyland, and loved staying at a hotel called the Home Inn (Kangqiao Xiuyan Road Metro Station) 如家快捷酒店(上海康桥秀沿路地铁站店)(原秀沿路工业园区店) because it was affordable, close to the park, and lets foreigners stay there.

Mel S Wong
Mel S WongSan Francisco
18.04.2018

Shanghai has always been the cosmopolitan representative of China...it was chic, modern and beautiful when it was first introduced to the Western world in the 1800s, it is chic, modern and beautiful now and more than ever.

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

One of the most unexpected great cities I have been to. Although I was only here for a 24 hour layover, I will most certainly come back for a longer stay. If you trip is as short as mine, it is possible to see so many things in one day.

Tom Dror
Tom DrorSan Francisco
26.09.2017

Plenty of cool sites to see and vibrant nightlife. Very easy to get around the city by underground trains. I found the culture a bit abrasive towards tourists, and not the most inviting for solo travel.

Naplánujte si cestu do země Čína