Šanghaj

26. 4. 2019 - 27. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Šanghaj patří na základě hodnocení uživatelů Ramada Plaza Shanghai Caohejing Hotel, Parkview Hotel a Shanghai Greenland Jiulong Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Šanghaj přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Šanghaj

od 954 Kč
od 1 730 Kč
od 2 893 Kč

Co říkají cestující o městě Šanghaj?

9,8
Nadšenci pro umění a design
8,3
Nadšenci pro jídlo
8,1
Dobrodružní cestovatelé
7,8
Na služební cestě
7,4
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (535)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
20.02.2019

Shanghai makes for a great introduction to mainland China. Although it can still be overwhelming, it's easier to get around more western Shanghai -- while still absorbing so much Chinese culture and history -- than in other parts of the country. Make sure you see the French Concession area, and enjoy some xiao long bao!

Anna Penner-Ray
Anna Penner-RayHelena
03.05.2018

I've been to Shanghai four times, for thee-day weekends when I lived in Beijing. I went there to visit Disneyland, and loved staying at a hotel called the Home Inn (Kangqiao Xiuyan Road Metro Station) 如家快捷酒店(上海康桥秀沿路地铁站店)(原秀沿路工业园区店) because it was affordable, close to the park, and lets foreigners stay there.

Mel S Wong
Mel S WongSan Francisco
18.04.2018

Shanghai has always been the cosmopolitan representative of China...it was chic, modern and beautiful when it was first introduced to the Western world in the 1800s, it is chic, modern and beautiful now and more than ever.

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

One of the most unexpected great cities I have been to. Although I was only here for a 24 hour layover, I will most certainly come back for a longer stay. If you trip is as short as mine, it is possible to see so many things in one day.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 968 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Šanghaj je listopad, kdy průměrná cena činí 2 386 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc duben minulý rok byla 1 998 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 100 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Šanghaj je očekávaná průměrná teplota pro měsíc duben 16,0 °C/60,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 32,4C/90,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 1,1 °C/34,0 °F.
Nejbližší letiště u města Šanghaj je Šanghaj Hongqiao (SHA) (13,77 km). K dalším letištím poblíž patří: Shanghai Pu Dong (30,48 km)

Naplánujte si cestu do země Čína