Si-an

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Si-an patří na základě hodnocení uživatelů Jano's Backpackers Xi'an, 7 Sages Bell Tower Youth Hostel a Simple Capsule Home (Xi'an Shu Yuan Men). Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Si-an přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Si-an

od 902 Kč
od 1 323 Kč
od 2 210 Kč

Co říkají cestující o městě Si-an?

9,8
Nadšenci pro historii
7,7
Cestující rodiny
7,7
Nadšenci pro umění a design
7,5
Baťůžkáři
7,4
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (98)
Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
08.06.2016

One of the highlights of our trip to China was Xi'an, where we saw the Terra Cotta Warriors. They were so impressive, but there is also a lot of other things to see here. The city wall is impressive and there is a great Tang Dynasty dinner show that was very entertaining.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
17.08.2018

What a beautiful and amazing place in Xi'an. You can see the history and the heritage of China. The more you see, the more you are interested the history of China.

Lydia
LydiaPetaluma
22.10.2015

I enjoyed visiting Xi'an-- it's a very walkable city with a lot of history and great food. We may have come on a good weekend, but the air quality wasn't as bad as I was expecting. I recommend it if you're in Beijing or Shanghai for at least 7 days and want to take a couple of days to go elsewhere.

Kenya Pressley
Kenya PressleySi-an
11.09.2015

Incredibly cheap, if you are willing to haggle for prices. Renting can be a bit pricey, considering that expats do not wish to purchase furniture as well relocate from one city to the next very often. As with the rest of China, you can not drink the water, but the air is only bad in winter, mostly---plenty of medical grade masks available at the local pharmacies

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 752 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Si-an je srpen, kdy průměrná cena činí 4 960 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 932 Kč za noc. To je o 34 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 258 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Si-an je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 4,0 °C/39,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 32,4C/90,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,3 °C/24,3 °F.
Nejbližší letiště u města Si-an je Xi An Xianyang (XIY) (25,86 km).

Naplánujte si cestu do země Čína