Tchien-šuej

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tchien-šuej patří na základě hodnocení uživatelů Silu Wanli Hotel, Sailaidunhotel a Green Tree Inn Gansu Tianshuilantiancheng Square Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tchien-šuej přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tchien-šuej

od 706 Kč
od 1 097 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 601 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tchien-šuej je září, kdy průměrná cena činí 992 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 902 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 892 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tchien-šuej je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 2,4 °C/36,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,4C/84,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -5,9 °C/21,4 °F.
Nejbližší letiště u města Tchien-šuej je Maijishan (THQ) (13,51 km).

Naplánujte si cestu do země Čína