Tchien-ťin

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tchien-ťin patří na základě hodnocení uživatelů The Ritz-Carlton, Tianjin, Banyan Tree Tianjin Riverside a Shangri-La Hotel Tianjin. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tchien-ťin přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tchien-ťin

od 861 Kč
od 1 450 Kč
od 2 386 Kč

Co říkají cestující o městě Tchien-ťin?

9,8
Nadšenci pro historii
8,9
Nadšenci pro umění a design
8,7
Wellness
8,6
Trendy cestovatelé
8,5
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (34)
D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanLondýn
17.09.2018

This is a great city. Like Beijing a national city with a long history, boasting of the oldest university in China and a significant imperial past. The bridges and rivers are beautiful. It's cheaper than Beijing but less accessible by public transport despite a high speed rail link between the two.

Alyssa Driscoll
Alyssa DriscollPeking
02.05.2018

I was told that Tianjin wasn't worth a more than a day trip from Beijing. I disagree! I really liked this small city. This place has breweries, bars, cafe's, and culture. I enjoyed my three days there, and there is also a way to access the great wall ! I wouldn't cross it off your list, just add it on to the end of your Beijing trip.

Emma Bukowski
Emma Bukowski
05.12.2014

I love Tianjin but I've lived here for six months now. It's a great place to live but there isn't a lot going on if you want to make a week trip of it. You are better off going to Beijing.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
02.10.2016

Tianjin people is more friendly and simple. 10 years ago most of them are cycling to work, but now many have their own car. They do have famous food like 'Gou Bu-li Bao-zi' and 'HuaJuan' biscuits. Never and less pay a visit to food Street, Fashion Street and Ancient cultural Street.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 148 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tchien-ťin je červen, kdy průměrná cena činí 1 692 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 450 Kč za noc. To je o 4 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 390 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tchien-ťin je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 0,7 °C/33,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,9C/87,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -8,0 °C/17,6 °F.
Nejbližší letiště u města Tchien-ťin je Tianjin (TSN) (13,17 km).

Naplánujte si cestu do země Čína