Alexandrie

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Alexandrie patří na základě hodnocení uživatelů Paradise Inn Windsor Palace Hotel, Paradise Inn Le Metropole Hotel a Steigenberger Cecil Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Alexandrie přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Alexandrie

od 854 Kč
od 1 561 Kč
od 2 533 Kč

Co říkají cestující o městě Alexandrie?

9,8
Cestující rodiny
9,3
Nadšenci pro jídlo
8,8
Nadšenci pro noční život
8,8
Nadšenci pro historii
7,2
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (105)
Stephen Schreck
Stephen SchreckQueenstown, New Zealand
20.07.2018

Alexandria is of great historical significance to Egypt. Named after Alexandria the Great, the city once housed the lighthouse of Alexandria, one of the ancient wonders of the world. Unfortunately, this wonder has since been lost to the waves of time. But you can still make a day trip to Alexandria from Cairo. Many hotels can arrange this tour for you, and most will tours include transportation, meals, and hotel pickup.

pege
pege
08.02.2016

one of the most beautiful towns in northern Egypt. Amazed by the "snöhetta" designed new library and its surroundings. Nice people and good restaurants if you give them a chans. Don´t misstrust for waiting. They are egyptiens!

Mohamed Hegazi
Mohamed HegaziAlexandrie
06.02.2016

Montaza Palace is a palace and extensive gardens in the Montaza district of Alexandria, Egypt. It was built on a low plateau east of central Alexandria overlooking a beach on the Mediterranean Sea.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
04.01.2014

We went to this port city as an entry to Cairo. The location of the port is not that great but the city itself is very nice. The drive to Cairo is quite long so make sure you plan accordingly.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 1 119 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Alexandrie je září, kdy průměrná cena činí 1 708 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 355 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Alexandrie je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 13,7 °C/56,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,5C/86,9F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 9,2 °C/48,6 °F.
Nejbližší letiště u města Alexandrie je Alexandria El Nohza (ALY) (8,37 km). K dalším letištím poblíž patří: Alexandria Borg El Arab (48,81 km)

Naplánujte si cestu do země Egypt