ALRashedy Hotel Powered by Boutique

+ 54

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Káhira podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu ALRashedy Hotel Powered by Boutique ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
24hodinová recepční služba
Kouření zakázáno

Více o hotelu ALRashedy Hotel Powered by Boutique

ALRashedy Hotel Powered by Boutique

ALRashedy Hotel Powered by Boutique se nachází v Káhiře a nabízí pokoje s výhledem na město. Jen 200 metrů odtud je Husajnova mešita. Tento hotel se 3 hvězdičkami nabízí službu concierge a přepážku s turistickými informacemi.

Hodnocení na
ExpediaHotels.comTripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 19. 4. 2026

Ubytován/a od duben 2026

I had a wonderful stay at Al Rashedy Hotel and would highly recommend it to anyone looking for great value in a central location. The hotel is perfectly situated in the heart of the old city, right next to the historic Sayyidna Al-Hussein Mosque, Khan El Khallili and Al Azhar, and it was truly enjoyable hearing the lively atmosphere and sounds of the Adhan each day.
My single room was very comfortable and well-equipped, including reliable free Wi-Fi. The double bed was especially cozy, with a warm down comforter and plush pillows that made for a great night’s sleep.
What really made the stay stand out, though, was the exceptional staff. The front desk team was consistently friendly and welcoming. The young woman who checked me in whose name started with an “L”(sorry I forgot your name) but she always greeted guests with a warm smile, which set a positive tone throughout my stay. Ibrahim at the front desk was also very helpful and attentive whenever I had questions.
Housekeeping, especially Karima, did an excellent job keeping the room clean and comfortable, adding to the overall pleasant experience.
All in all, Al Rashedy Hotel offers a fantastic combination of location, comfort, and service at a very reasonable price. I would definitely stay here again.
Cestující rodiny

Komentář přidán: 17. 4. 2026

Ubytován/a od duben 2026

Bad service

Reception is very slow,
I have childrens but still had to provide marriage certificate,
They don't give the room which is shown on booking,
Beds makes noise like it's about to break and mattress should've put into bin many years ago.
No fridge in some of the rooms
No internet connection above ground level.
They fool you by stating free breakfast but it's just buns and instant coffee without water, if you asked for water they charge you extra
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 29. 4. 2026

Ubytován/a od duben 2026

Çalışanlar yardımsever ve güleryüzlü. Otel çarşının tam içinde kalıyor valizlerle yürümek zordu.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 5. 1. 2026

Ubytován/a od leden 2026

立地は良いがその分騒音はある。
エジプトで泊まった他のホテルと比較すると、受付の男性は少々ぶっきらぼうだった。ファーストネームが氏名どちらかわからず、確認していたらイージーと笑われて気分が良くなかった。
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 28. 9. 2025

Ubytován/a od září 2025

Sehr freundlich und hilfsbereite personal, aber leider sehr Hektik und Fenster sind nicht gedämmt.
Lage ist sehr zentral in Khane Alkhalilli
Co říkají cestovatelé na Tripadvisor

Velmi dobrá lokalita

4,0

4 عطفة الست بدريه 4, Gíza, Káhira, 4331330, Egypt|0,83 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Využití stávajících lůžek

Děti potřebují pro spaní na pokoji přistýlku.

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

ALRashedy Hotel Powered by Boutique: Často kladené otázky

ALRashedy Hotel Powered by Boutique je 0.8 km od centra města Káhira.
ALRashedy Hotel Powered by Boutique se nachází ve městě Káhira v zemi Egypt a je 0.8 km daleko od centra města Káhira.
V hotelu ALRashedy Hotel Powered by Boutique se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel ALRashedy Hotel Powered by Boutique má parkoviště.
O restauracích v hotelu ALRashedy Hotel Powered by Boutique nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.