Šarm aš-Šajch

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Šarm aš-Šajch patří na základě hodnocení uživatelů Hilton Sharks Bay Resort, Shores Amphoras Resort a IL Mercato Hotel & Spa. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Šarm aš-Šajch přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Šarm aš-Šajch

od 872 Kč
od 1 653 Kč
od 2 344 Kč

Co říkají cestující o městě Šarm aš-Šajch?

9,8
Cestující rodiny
8,2
Nadšenci pro turistiku
7,7
Dobrodružní cestovatelé
7,5
Nadšenci pro noční život
7,1
Cestovatelé za luxusem
Hodnocení členů (152)
Gohary
GoharyKáhira
01.07.2013

Sharm je kouzlo ..... to jsou malá slova, která mohou popisovat toto úžasné město, v lásce se všemi věcmi v něm ... můžete tam najít tisíce druhů vzácných ryb a acuatických zvířat, které k jejich návštěvě nepotřebujete, kromě levných šnorchlovacích brýlí v restauracích, nočních klubech, potápěčských centrech a výletech na safari ..... Jděte tam a vy jste nikdy nepřišli

Miriam Rusciano
Miriam Rusciano
27.08.2019

Luxury and low-priced coral reef, now traditional, almost nothing remains, I recommend ras mohamed excursions, motorized in the desert, and the pyramids of giza (if proposed)

Harold
HaroldBrooklyn
26.02.2014

Sharm itself is a bit of a dump -- way overbuilt and filled with unattractive hotels that are way past their prime. That said, Sharm is a great base for excursions further into the Sinai (St. Catherine's Monastery, Mt. Sinai, Dahab) and for underwater exploration. The diving here is absolutely world class.

Julls
JullsMoskva
06.01.2017

Как картинка из книжки старинной, Услаждавшей мои вечера, Изумрудные эти равнины И раскидистых пальм веера. Н.Гумилев

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 1 443 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Šarm aš-Šajch je říjen, kdy průměrná cena činí 5 560 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 893 Kč za noc. To je o 13 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 155 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Šarm aš-Šajch je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 17,2 °C/63,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 36,8C/98,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 11,4 °C/52,5 °F.
Nejbližší letiště u města Šarm aš-Šajch je Sharm El Sheikh (SSH) (1,01 km).

Naplánujte si cestu do země Egypt