Šarm aš-Šajch

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Šarm aš-Šajch patří na základě hodnocení uživatelů Hilton Sharm Waterfalls Resort, Sheraton Sharm Hotel, Resort, Villas & Spa a Sharm El Sheikh Marriott Resort. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Šarm aš-Šajch přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Šarm aš-Šajch

od 570 Kč
od 1 155 Kč
od 1 959 Kč

Co říkají cestující o městě Šarm aš-Šajch?

9,8
Cestující rodiny
7,9
Nadšenci pro turistiku
7,5
Nadšenci pro noční život
7,3
Cestovatelé za luxusem
7,2
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (136)
Gohary
GoharyKáhira
01.07.2013

Sharm je kouzlo ..... to jsou malá slova, která mohou popisovat toto úžasné město, v lásce se všemi věcmi v něm ... můžete tam najít tisíce druhů vzácných ryb a acuatických zvířat, které k jejich návštěvě nepotřebujete, kromě levných šnorchlovacích brýlí v restauracích, nočních klubech, potápěčských centrech a výletech na safari ..... Jděte tam a vy jste nikdy nepřišli

Miriam Rusciano
Miriam Rusciano
27.08.2019

Lusso e barriera corallina a basso prezzo, ormai di tradizionale non resta quasi nulla, consiglio escursioni ras mohamed, motorata nel deserto, e le piramidi di giza (se proposta)

Harold
HaroldBrooklyn
26.02.2014

Sharm itself is a bit of a dump -- way overbuilt and filled with unattractive hotels that are way past their prime. That said, Sharm is a great base for excursions further into the Sinai (St. Catherine's Monastery, Mt. Sinai, Dahab) and for underwater exploration. The diving here is absolutely world class.

Julls
JullsMoskva
06.01.2017

Как картинка из книжки старинной, Услаждавшей мои вечера, Изумрудные эти равнины И раскидистых пальм веера. Н.Гумилев

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 374 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Šarm aš-Šajch je srpen, kdy průměrná cena činí 2 456 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 345 Kč za noc. To je o 22 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 652 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Šarm aš-Šajch je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 29,9 °C/85,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 36,8C/98,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 11,4 °C/52,5 °F.
Nejbližší letiště u města Šarm aš-Šajch je Sharm El Sheikh (SSH) (1,01 km).

Naplánujte si cestu do země Egypt