Platinum Cawa Apartments

+ 23

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Nadi podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Platinum Cawa Apartments ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Fitcentrum
Kouření zakázáno

Více o hotelu Platinum Cawa Apartments

Platinum Cawa Apartments

Platinum Cawa Apartments se nachází v destinaci Nadi a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Toto ubytování nabízí soukromý bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Lokalita

17 Cawa Road Martintar, Nadi, Fidži|4,12 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Přistýlky jsou k dispozici zdarma, podle velikosti pokoje.

Platinum Cawa Apartments: Často kladené otázky

Platinum Cawa Apartments je 4.1 km od centra města Nadi.
Platinum Cawa Apartments se nachází ve městě Nadi v zemi Fidži a je 4.1 km daleko od centra města Nadi.
V hotelu Platinum Cawa Apartments se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Platinum Cawa Apartments má parkoviště.
O restauracích v hotelu Platinum Cawa Apartments nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.