Tampere

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tampere patří na základě hodnocení uživatelů Holiday Inn Tampere - Central Station, Lapland Hotels Tampere a Scandic Rosendahl. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tampere přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tampere

od 3 100 Kč
od 3 744 Kč

Co říkají cestující o městě Tampere?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Baťůžkáři
7,5
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (8)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
12.05.2015

Not touristy at all, Tampere is a pleasant city with enough sites to keep you busy for a day. But most of all you're here to see a Finnish city, and life here. Excellent opportunity to visit a public sauna on the edge of town by the lake.

Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
12.10.2014

According to some counts, Finland's second largest city, Tempere was an industrial giant, known for its paper and textile factories. Today most of the factories have been converted to shopping malls or office buildings. The best way to enjoy Tampere is to simply start at the train station and start walking, keeping your eyes open.

Rachel S
Rachel SBerlín
07.03.2013

Tampere is a very walkable, picturesque Finnish city that doesn't get close to the amount of tourism that Helsinki, two hours away, receives. If you're already on the southwest coast of Finland, it's worth checking out.

joshua
joshua
06.01.2017

Actually there is not much to see

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 2 666 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tampere je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 954 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 935 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 071 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tampere je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -6,2 °C/20,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,2C/72,0F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -10,2 °C/13,6 °F.
Nejbližší letiště u města Tampere je Tampere (TMP) (3,99 km).

Naplánujte si cestu do země Finsko