Vaasa

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Vaasa patří na základě hodnocení uživatelů Original Sokos Hotel Royal Vaasa, Omena Hotel Vaasa a Hotel Astor. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Vaasa přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Vaasa

od 2 051 Kč
od 2 995 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 2 301 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Vaasa je září, kdy průměrná cena činí 4 190 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 478 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Vaasa je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -4,8 °C/23,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 21,0C/69,8F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -9,1 °C/15,6 °F.
Nejbližší letiště u města Vaasa je Vaasa (VAA) (9,19 km).

Naplánujte si cestu do země Finsko