Vaasa

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Vaasa patří na základě hodnocení uživatelů Omena Hotel Vaasa, Original Sokos Hotel Royal Vaasa a Hotel Astor. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Vaasa přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Vaasa

od 1 909 Kč
od 2 987 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 2 273 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Vaasa je srpen, kdy průměrná cena činí 3 380 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 2 506 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Vaasa je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 9,6 °C/49,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 21,0C/69,8F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -9,1 °C/15,6 °F.
Nejbližší letiště u města Vaasa je Vaasa (VAA) (9,19 km).

Naplánujte si cestu do země Finsko