Bordeaux

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bordeaux patří na základě hodnocení uživatelů Aparthotel Adagio Bordeaux Gambetta, Golden Tulip Bordeaux Euratlantique a Best Western Plus Gare Saint Jean. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bordeaux přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bordeaux

od 1 505 Kč
od 2 494 Kč
od 5 490 Kč

Co říkají cestující o městě Bordeaux?

9,8
Nadšenci pro jídlo
8,7
Nadšenci pro historii
7,2
Cestující rodiny
6,7
Dobrodružní cestovatelé
6,5
Cestovatelé za luxusem
Hodnocení členů (68)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
26.02.2019

Jako alternativu k klišé a davům Paříže se podívejte na jihozápadní Francii, kde je Bordeaux více než jen vinařská oblast ... je to pulzující a absolutně krásné město. Ššš ... ale slyšel jsi to tady první!

Ana Ortuño
Ana Ortuño
06.01.2019

Byl to můj Erasmus City po dobu 8 měsíců, je to velmi hezké. Má spoustu umění, velmi bohémské město se spoustou života.

Michael And Donna C
Michael And Donna C
24.01.2018

Za méně než 2 hodiny je Bordeaux vynikající pro historii, architekturu a restaurace. Projeďte se tramvají a podívejte se na město nebo se projděte nebo se vydejte říční lodí podél břehů řeky Gironde. V oblasti Lac v Bordeaux poskytuje obchodní centrum nakupování, zatímco okres St Pierre poskytuje nejstarší část Bordeaux.

Clive M
Clive M
24.03.2017

In my opinion this is the most beautiful city in France. Restaurants, cafes, bars, to suit all budgets. The architecture, the fabulous tram system making is easy and cheap to travel into the city, Churches, and of course the River itself. Just sit and watch the world go by! 1 hour by car.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 2 715 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bordeaux je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 778 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 3 247 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Bordeaux je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 7,0 °C/44,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 27,0C/80,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,4 °C/36,3 °F.
Nejbližší letiště u města Bordeaux je Bordeaux (BOD) (10,71 km).

Naplánujte si cestu do země Francie