Brest

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Brest patří na základě hodnocení uživatelů L'Amirauté Brest, Hôtel Le Continental a La Paix Hôtel Contemporain Brest Centre Ville. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Brest přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Brest

od 1 592 Kč
od 2 005 Kč

Co říkají cestující o městě Brest?

9,8
Cestující rodiny
7,6
Nadšenci pro turistiku
7,5
Zelené cestování
7,3
Baťůžkáři
6,3
Wellness
Hodnocení členů (9)
Jackie B
Jackie B
16.11.2017

Since Roman times Brest has been the site of a fortress town due to its large natural harbour and its difficult access by land making it very easy to defend. However this fortified position worked against it during the second world war as Brest was destroyed by allied bombers in order to prevent it being used by the Germans. This does not mean that there is nothing of interest for the visitor as certain important sites have been carefully restored, the castle and the Tanguy tower for example. The heart of Brest is a good example of post war architecture and Brest retains a great deal of its charm. The town center has a Fine Art Museum and the St Louis building has remarkable stained glass windows. The visitor may also wish to take in the sights of the commercial port and the Oceanopolis (a spectacular multi-level aquarium). The local tourist office organizes tours of the town and museums and there are boat trips to many of the islands around the coast.

Desi
DesiLos Angeles
29.07.2013

A very friendly and clean environment. Don't expect a lot of exciting activities, but more on the experiencing local culture. It's a quint little place. But not a place you want stay for more then 5 days. And it would be better if you rent a car that I didn't get to do, because there are a few places you could actually visit a bit further out to the coast. A nice quiet get away place to explore new cities, that are not crowded with lots of tourist. Oh and make sure to get a taxi contact from the taxi driver you took last from the train station or airport.. Because there isn't many taxi around the street.

Allan Le Bezvoët
Allan Le Bezvoët
09.07.2019

Amély Flch
Amély Flch
11.01.2019

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 504 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Brest je červen, kdy průměrná cena činí 2 329 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 740 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Brest je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 7,2 °C/44,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 21,4C/70,5F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 4,2 °C/39,6 °F.
Nejbližší letiště u města Brest je Brest (BES) (7,96 km). K dalším letištím poblíž patří: Quimper (51,82 km)

Naplánujte si cestu do země Francie