Grenoble

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Grenoble patří na základě hodnocení uživatelů Royal Hotel Grenoble Centre, Citadines City Centre Grenoble a Hôtel d’Angleterre Grenoble Hyper-Centre. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Grenoble přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Grenoble

od 1 402 Kč
od 2 244 Kč

Co říkají cestující o městě Grenoble?

9,8
Nadšenci pro turistiku
7,5
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (9)
Allie Bollella
Allie BollellaBerkeley
07.06.2014

I lived here for two years when I was in middle school and loved this city so much. I was recently going through old dairies and remembered a lot about this city and wanted to share it with you all! It's a relatively small city caught between the fast paced northern cities and relaxed south. It's also not particularly a tourist destination but if you are stopping in Lyon to head south or passing through to get to Chamonix you should consider checking out Grenoble. Plenty to do in the city from historical museums to WW2 monuments to amazing eats, after a few days here you'll get a good sense of French culture outside Paris.

Luke Hornof
Luke HornofBerkeley
06.01.2017

I liked the food (Alpine), the people, and the city. Scenic.

Anna Brambilla
Anna Brambilla
27.07.2011

Sergei Burkov
Sergei BurkovPalo Alto
15.01.2012

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 1 712 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Grenoble je srpen, kdy průměrná cena činí 2 509 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 860 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Grenoble je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 2,7 °C/36,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 27,6C/81,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -1,3 °C/29,7 °F.
Nejbližší letiště u města Grenoble je Grenoble (GNB) (36,47 km). K dalším letištím poblíž patří: Chambéry (51,64 km)

Naplánujte si cestu do země Francie