Toulouse

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Toulouse patří na základě hodnocení uživatelů Ibis Toulouse Centre, Zenitude Hôtel-Résidences Toulouse Métropole a Aparthotel Adagio Access Toulouse Saint-Cyprien. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Toulouse přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Toulouse

od 2 737 Kč
od 3 220 Kč
od 5 883 Kč

Co říkají cestující o městě Toulouse?

9,8
Nadšenci pro historii
9,1
Nadšenci pro jídlo
8,1
Nadšenci pro umění a design
8,0
Nadšenci pro turistiku
7,1
Cestující rodiny
Hodnocení členů (33)
Yellonero
YelloneroPhoenix
06.01.2017

Čtvrté největší město ve Francii a hlavní město regionu Midi-Pyrénées je zločinně přehlíženou destinací, pokud jde o mezinárodní cestovní ruch. Je to bohaté město, které našlo způsob, jak zachovat svou středověkou minulost, centrum evropského leteckého a kosmického průmyslu (Airbus HQ je zde), centrum kultury, mladé a živé univerzitní město, domov velmi výrazného Sud-Ouest kuchyně, brána do hor Pyrénées, stejně jako písečné duny francouzského baskického regionu na Atlantiku a windsurfing hotbeds v Languedoc-Roussillon na Středozemním moři, díky své centrální poloze v jihozápadní Francii. Jeho bezprostřední okolí je poseté horskými soutěskami a okouzlujícími středověkými městy jako Castres a Carcassone. Možná to není nutná zastávka při vaší první návštěvě ve Francii, ale pokud jste již udělali nezbytnou Francii a hledáte více z obyčejného místa určení, nemohu si představit lepší místo, kde strávit dovolenou než tanec La Ville Rose '- v růžovém městě Toulouse.

Mark Hellemans
Mark HellemansAntverpy
31.05.2014

Good destination for a short city trip. The town in not too big, without a car you can get around the sights in 2 to 3 days maximum. Also a good place to start a visit to the French Pyrenees.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
13.11.2012

Wonderful medieval town center. Toulouse is known as the pink city thanks to the color of the brick walls of much of its historic center as the sun sets. Toulouse has several beautiful Romanesque churches, and is a fun city to go an explore. Toulouse is also home to Airbus, which gives it an unique blend of the old and new.

Nicolas Fulton
Nicolas FultonNew York City
06.01.2017

La Ville Rose, the historic and cultural capital of southern France and Occitania, is a beautiful city full of history and warm-hearted people. It seems the closer you get to the Mediterranean, the warmer the people- and so it is here. I was studying French, Spanish and Arabic when I lived here and found this city a perfect confluence of the three cultures, plus a vibrant Occitanian culture you don't want to miss out on!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 990 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Toulouse je září, kdy průměrná cena činí 2 166 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 2 049 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Toulouse je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 18,9 °C/66,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,8C/83,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,2 °C/36,0 °F.
Nejbližší letiště u města Toulouse je Toulouse (TLS) (6,98 km). K dalším letištím poblíž patří: Castres Mazamet (67,88 km)

Naplánujte si cestu do země Francie