Toulouse

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Toulouse patří na základě hodnocení uživatelů Odalys City Toulouse Colombélie, Zenitude Hôtel-Résidences Le Parc de l'Escale a Néméa Appart'Hôtel Résidence Concorde. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Toulouse přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Toulouse

od 2 324 Kč
od 2 942 Kč
od 3 772 Kč

Co říkají cestující o městě Toulouse?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,3
Nadšenci pro historii
8,6
Cestující rodiny
8,2
Nadšenci pro noční život
7,5
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (48)
Yellonero
YelloneroPhoenix
06.01.2017

Čtvrté největší město ve Francii a hlavní město regionu Midi-Pyrénées je zločinně přehlíženou destinací, pokud jde o mezinárodní cestovní ruch. Je to bohaté město, které našlo způsob, jak zachovat svou středověkou minulost, centrum evropského leteckého a kosmického průmyslu (Airbus HQ je zde), centrum kultury, mladé a živé univerzitní město, domov velmi výrazného Sud-Ouest kuchyně, brána do hor Pyrénées, stejně jako písečné duny francouzského baskického regionu na Atlantiku a windsurfing hotbeds v Languedoc-Roussillon na Středozemním moři, díky své centrální poloze v jihozápadní Francii. Jeho bezprostřední okolí je poseté horskými soutěskami a okouzlujícími středověkými městy jako Castres a Carcassone. Možná to není nutná zastávka při vaší první návštěvě ve Francii, ale pokud jste již udělali nezbytnou Francii a hledáte více z obyčejného místa určení, nemohu si představit lepší místo, kde strávit dovolenou než tanec La Ville Rose '- v růžovém městě Toulouse.

Dexter  Davies
Dexter Davies
17.11.2019

We had a really good time here great vibe to the city, lovely food and walks around the city

Roberto Torres
Roberto Torres
07.10.2019

Es una ciudad bonita y pequeña para una estancia corta. Recomedable ir al puente de día y de noche, la plaza principal y un parque estilo chino precioso

Mark Hellemans
Mark HellemansAntverpy
31.05.2014

Good destination for a short city trip. The town in not too big, without a car you can get around the sights in 2 to 3 days maximum. Also a good place to start a visit to the French Pyrenees.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 2 022 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Toulouse je leden, kdy průměrná cena činí 2 535 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 112 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 196 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Toulouse je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 7,5 °C/45,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,8C/83,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,2 °C/36,0 °F.
Nejbližší letiště u města Toulouse je Toulouse (TLS) (6,98 km). K dalším letištím poblíž patří: Albi Sequestre (67,44 km) Castres Mazamet (67,88 km)

Naplánujte si cestu do země Francie