Lurdy

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lurdy patří na základě hodnocení uživatelů Hôtel Angelic-Myriam, Zenitude Hôtel-Résidences l'Acacia Lourdes a Hôtel Roissy. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lurdy přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lurdy

od 1 077 Kč
od 2 140 Kč

Co říkají cestující o městě Lurdy?

9,8
Hledači duchovna
7,4
Nadšenci pro historii
6,0
Nadšenci pro umění a design
6,0
Cestující rodiny
6,0
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (27)
Mary Godsey
Mary GodseySan Diego
20.09.2016

Návštěva návštěvy Lourdes ve Francii a návštěva místa skutečného zjevení Panny Marie Bernadette Soubirosové. Byl schopný pít ze zázračných kašen a ponořit se do svatých vod Lurd.

Mi Ro
Mi Ro
03.06.2019

Ottime tariffe per il volo, gli alloggi e i ristoranti sono poco economici ma vista la possibilità di visitare il sito anche per una giornata o due, lo suggerisco... Attenzione all`umidità del luogo, portate indumenti adatti

Trip Editorial Team
Trip Editorial TeamMenlo Park
04.11.2013

One of the most visited towns in France, Lourdes is a major pilgrimage spot for Roman Catholics. Over seven million come here annually to celebrate Our Lady of Lourdes, who appeared as an apparition calling for the founding of a chapel at this very spot.

JohnMichael
JohnMichaelSan José
06.01.2017

I have a soft spot for religious sites... This happens to be a religious site. Generally religious sites have a lot going for them.. architecture, history, views, location, etc. There's something to be said when you are at a site that people of faith become pilgrims and journey to. This is again one of those places. I admit that I got in line for the water to drink and bottle. Who knows if there's anything to it beyond that of faith. But then again I think that most travelers would agree, that I see life as being a cup half full rather than the opposite.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 181 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lurdy je srpen, kdy průměrná cena činí 1 476 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 328 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Lurdy je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 5,6 °C/42,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 26,7C/80,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,2 °C/32,4 °F.
Nejbližší letiště u města Lurdy je Lurdy (LDE) (10,63 km). K dalším letištím poblíž patří: Pau Uzein (44,02 km)

Naplánujte si cestu do země Francie