Batumi

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Batumi patří na základě hodnocení uživatelů Hilton Batumi, Sheraton Batumi Hotel a Hotel Peria. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Batumi přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Batumi

od 981 Kč
od 1 259 Kč
od 2 430 Kč

Co říkají cestující o městě Batumi?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,0
Nadšenci pro turistiku
7,6
Nadšenci pro jídlo
7,5
Nadšenci pro historii
7,5
Cestovatelé za luxusem
Hodnocení členů (28)
Dariko
DarikoTbilisi
23.12.2016

The liveliest town of the Georgian Black Sea coast, Batumi is sometimes referred to as Las Vegas of Caucasus. Bars, clubs and casinos attract many tourists from neighbour countries to this beautiful spot. Modern architecture, bike routes and a summer festivals are a magnet for young and hip audience too. Choose what you need and come experience it!

Kelly Paras
Kelly ParasWashington, D.C.
23.10.2015

Who knew that the Republic of Georgia would have a lively coastal city? On the shore of the Black Sea, this city serves as an important port and regional capital for the western-most part of the country. There's great nightlife here and in the summer it makes for a perfect beach holiday in the sun - in the shadow of sky-high mountains no less.

Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
20.02.2015

Intresting mixture old and new buildings, for a city next to the beach very sympatic, the stony beach not empty but realy ok, friendly helpful people, a nice place to stay for some days, near is a famous botanical garden worth to visit

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
13.10.2014

This a small city on the Black Sea with a lot of character. The seaside promenade is full of things to do and restaurants. We are here off season but it is still nice to walk around.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 644 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Batumi je září, kdy průměrná cena činí 1 288 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 849 Kč za noc. To je o 5 % více než průměrná cena za noc ve výši 806 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Batumi je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 20,8 °C/69,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,5C/83,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,6 °C/36,7 °F.
Nejbližší letiště u města Batumi je Batumi (BUS) (4,34 km).

Naplánujte si cestu do země Gruzie