Port-au-Prince

25. 2. 2020 - 26. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Port-au-Prince patří na základě hodnocení uživatelů NH Haiti El Rancho, Marriott Port-Au-Prince Hotel a La Pepiniere Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Port-au-Prince přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Port-au-Prince

od 1 877 Kč
od 3 308 Kč
od 2 831 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 1 579 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Port-au-Prince je duben, kdy průměrná cena činí 2 086 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 788 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 843 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Port-au-Prince je Port Au Prince (PAP) (6,48 km). K dalším letištím poblíž patří: Jacmel (38,38 km)

Naplánujte si cestu do země Haiti

Ve městě Port-au-Prince a v okolí