Nové Dillí

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nové Dillí patří na základě hodnocení uživatelů Crowne Plaza NEW Delhi Rohini, Crowne Plaza NEW Delhi Okhla a Holiday Inn NEW Delhi Mayur Vihar Noida. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nové Dillí přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Nové Dillí

od 641 Kč
od 1 413 Kč
od 2 652 Kč

Co říkají cestující o městě Nové Dillí?

9,8
Nadšenci pro historii
9,2
Nadšenci pro jídlo
8,5
Na služební cestě
8,0
Cestující rodiny
7,7
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (302)
Luke  Waqa
Luke Waqa
01.08.2019

We had a great time of experience and great tours and trips across several states..

Nasibakhon  Raim
Nasibakhon Raim
03.06.2019

I had a good time there. Love Indian people. But the streets are very dirty in New Delhi especially around Taj Mahal((

D Martin
D Martin
28.05.2019

I love New Delhi! Shopping is the best. I go to The usual- Fabindia, etc. my favorite, not the cheapest, Delhi Haat. You can get absolutely everything here. You can haggle & get great deals. It’s a one stop shop kind of place. Eat at rajinder ka dhaba. Late night hole in the wall- eat in the parking lot kind of place. Evergreen also has a quick good lunch. I go often- if you have questions, feel free to ask

Keane
KeaneSan Francisco
09.04.2019

New Delhi fascinates me, and I want to like it more, but with the horrible pollution (world's worst city is just to the south, according to one list) and bad poverty, it wasn't the easiest place to visit.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 758 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Nové Dillí je červenec, kdy průměrná cena činí 1 049 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 845 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Nové Dillí je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 21,4 °C/70,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 27,8C/82,0F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 7,7 °C/45,9 °F.
Nejbližší letiště u města Nové Dillí je Nové Dillí (DEL) (13,92 km).

Naplánujte si cestu do země Indie