Bandung

3. 3. 2020 - 4. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bandung patří na základě hodnocení uživatelů Grand Pasundan Convention Hotel, Novena Hotel Bandung a Prime Park Hotel Bandung. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bandung přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bandung

od 541 Kč
od 872 Kč
od 1 593 Kč

Co říkají cestující o městě Bandung?

9,8
Zelené cestování
9,0
Nadšenci pro jídlo
8,5
Cestující rodiny
7,1
Dobrodružní cestovatelé
6,8
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (86)
Yuna Gena
Yuna GenaSamarinda
06.12.2016

Bandung has dominated the domestic tourism destination in Indonesia for decades. People come and make the crowd especially on holidays and weekends for all purposes; fashion, culinary, history, relaxation, shopping, and many other enjoyable activities. It's a city to few top universities in Indonesia, which makes it's more colorful. What's more important, Bandung homes to Indonesia's prominent politicians, scientists, historians, artists, and many other public figures. In other words, Bandung is a lovely city that has plenty interesting things to offer.

Syafrin Travapedia
Syafrin TravapediaDžakarta
10.10.2015

One of the best town to travel between family. Have a lots of options to go. The city also always develop to give better experience for the traveler.

Ines Yunita
Ines YunitaDžakarta
02.04.2015

Good place but only just to take some picture. Located near Tangkuban Perahu Mountain

Ohcarol
OhcarolKluang
23.05.2014

Place you need to visit while in Bandung is their "sawah padi" farm. Not to far from "kawah putih" just nearby.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 631 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bandung je květen, kdy průměrná cena činí 842 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 691 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 732 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bandung je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 17,0 °C/62,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle listopad s průměrnou teplotou 23,3C/73,9F. Nejchladnější měsíc je srpen s průměrnou teplotou 11,1 °C/52,0 °F.
Nejbližší letiště u města Bandung je Bandung (BDO) (4,02 km). K dalším letištím poblíž patří: Kertajati International (67,22 km)

Naplánujte si cestu do země Indonésie