Pisa

27. 2. 2020 - 28. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pisa patří na základě hodnocení uživatelů Grand Hotel Bonanno, Villa Tower Inn a San Ranieri Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pisa přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pisa

od 1 273 Kč
od 2 037 Kč
od 2 292 Kč

Co říkají cestující o městě Pisa?

9,8
Nadšenci pro historii
8,2
Nadšenci pro umění a design
7,6
Cestující rodiny
6,9
Baťůžkáři
6,7
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (177)
Roshan Jayawardhana
Roshan JayawardhanaFloridia
06.01.2017

Pisa,Italy

Светлана Федорова
Светлана Федорова
10.02.2019

Žili v Pise .. Toskánsko ... lidé si vzpomněli ... úžasná atmosféra laskavosti ... Leningrad mi připomněl, já ve 4. generaci Leningradka proto vím, co říkám ...)) zeptal se na ulici o něčem a bude se snažit pomoci a pokud je to nutné, a bude přijata na adresu)), stejně jako u jižanů, Neapole, Ischia .. docela odlišný ... !!! A samozřejmě pole Toskánska jsou cesty do Ráje ... do Rímské říše vjeli do Ligurie, protože je tu pocit, že jsem se dostal do pohádky o Gianni Rodari ... možná i Cipollino)) Chci se znovu a znovu vracet ... Miluju Itálii !!!!

Stephanie Lenny
Stephanie LennyCoxsackie
19.05.2018

Pisa je menší městečko v Itálii, s ikonickou šikmou věží. Skvělé autentické jídlo za přijatelnou cenu - jakmile se pustíte z vedlejší ulice mimo hlavní vlek. A jaká je návštěva v Pise bez typické postavené fotografie zvedl věž!

GianCi
GianCiMagliano Sabina
12.08.2017

Člověk nemůže selhat, když zažije vzrušení obdivování Pisy shora, vyšší než jeho šikmá věž, podél dvoukilometrového úseku, který spojuje náměstí Piazza delle Gondole a věž Torre Santa Maria. Obnova zdí pochází z roku 2015 a je to skvělá myšlenka, která rozšiřuje obzor viditelného následného kroku, dnes může turisté z Pisanu obdivovat něco z města, které mu bylo dříve zakázáno, nádherné panorama shora. Úspěch, stačí zkontrolovat videa v den inaugurace s celou řadou lidí, kteří čekají na procházku podél zdí.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 648 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pisa je říjen, kdy průměrná cena činí 2 277 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 1 918 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Pisa je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 7,7 °C/45,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,0C/86,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,4 °C/36,3 °F.
Nejbližší letiště u města Pisa je Pisa (PSA) (3,97 km). K dalším letištím poblíž patří: Florencie (65,19 km)

Naplánujte si cestu do země Itálie