Montego Bay

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Montego Bay patří na základě hodnocení uživatelů SeaGarden Beach Resort - All Inclusive, Reggae Hostel Montego Bay a Toby's Resort. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Montego Bay přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Montego Bay

od 2 195 Kč
od 4 332 Kč
od 7 991 Kč

Co říkají cestující o městě Montego Bay?

9,8
Cestující rodiny
8,7
Dobrodružní cestovatelé
8,0
Nadšenci pro turistiku
8,0
Nadšenci pro jídlo
6,9
Zelené cestování
Hodnocení členů (91)
T  Doug
T Doug
08.01.2019

Visited several times and stayed at several all inclusive resorts. Had a great time at each. Each offered a different service levels, great food, entertainment and activities. I wish I could get paid to visit all inclusives and submit personal experience testimonies

HAYDEE
HAYDEEBrooklyn
14.04.2017

Love Jamaica it has amazing cuisine, water is so clear and warm depending when you go!

Jim Bachert
Jim BachertLos Angeles
15.03.2017

I would like to say I enjoyed my experience in Montego Bay, and I did, but when you compare it against similar destinations, it is not a place that sits high on my list to return to. The actual resort I stayed at was more than adequate to escape and relax. It was all-inclusive, had daily activities and performances, beautiful beaches, etc. The unfortunate thing about Montego Bay is -- from the minute you exit your plane, you'll spend every minute (outside of your resort) being overcharged, hustled, scammed, and possibly even put in dangerous situations. I've traveled to many destinations where bargaining, prices for westerners, safety, etc, are part of the experience, but nothing wrapped up in a package that spanned the entire length of the trip. I would not recommend this as a destination for inexperienced travelers unless you don't mind paying ridiculous taxi fees from the airport and staying within the confines of your resort.

אהרון רוזה
אהרון רוזהTel Aviv
04.04.2016

Hyatt zilara montego bay jamaica.. Perfect is just here.. View to the ocean line

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 2 166 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Montego Bay je srpen, kdy průměrná cena činí 2 956 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 195 Kč za noc. To je o 14 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 508 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Montego Bay je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 29,3 °C/84,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,4C/92,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 22,3 °C/72,1 °F.
Nejbližší letiště u města Montego Bay je Montego Bay (MBJ) (3,95 km). K dalším letištím poblíž patří: Negril (47,36 km)

Naplánujte si cestu do země Jamajka