Nagoja

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nagoja patří na základě hodnocení uživatelů Hotel JAL City Nagoya Nishiki, Nishitetsu Hotel Croom Nagoya a Hotel Wing International Select Nagoya Sakae. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nagoja přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Nagoja

od 2 140 Kč
od 3 866 Kč
od 3 866 Kč

Co říkají cestující o městě Nagoja?

9,8
Nadšenci pro jídlo
8,1
Cestující rodiny
7,7
Nadšenci pro umění a design
6,8
Wellness
6,8
Sólo cestovatelka
Hodnocení členů (45)
温泉マーメイド
温泉マーメイドBangkok
21.11.2018

Pěkná věc kolem stanice Nagoya je vylepšení podzemní nákupní oblasti, kde můžete chodit a nakupovat bez obav z aut. Ve srovnání s Osakou a Kjótem před stanicí, kde se zastaví Shinkansen, však existují místa, kde nákupní oblast není dostatečně široká pro široký dosah. Proto je ubytování snadnější najít než v Osace a Kjótu a dokonce i obchodní hotel na stejné úrovni má dojem, že 1 000 jenů je levné. V minulosti jsem byl dost naštvaný Nagojinými mastnými gitgity bohatými na sacharidy, ale za posledních 10 let byl Takashimaya postaven před stanicí a stal se velmi sofistikovaným. Zároveň je také pravda, že už se neobtěžujete dosáhnout prosperity. Nagoya je pohodlné město v kostce.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
22.04.2016

The Nagoya Station and Sakae are the landmarks of this metropolis that prospered as a key trade route junction are the high-rise building and Nagoya castle.

Agus Tan
Agus TanDžakarta
10.04.2014

In the last 3 years, been visiting this city at least once in a year for business trip. As the small city and the business city, Nagoya is just nice to short time visit. The food, with the local chicken wings "Yamachan" is a phenomenon! always take this when visit. May be i need to explore more rather than just the city side.

Wee Ming
Wee MingSingapur
03.03.2014

Catch Cherry blossom here in March, it's beautiful with rich Japanese culture to explore. Interesting.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 771 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Nagoja je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 778 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 214 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Nagoja je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 4,6 °C/40,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 33,2C/91,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,2 °C/32,4 °F.
Nejbližší letiště u města Nagoja je Nagoja Komaki letecká vojenská základna (NKM) (8,04 km). K dalším letištím poblíž patří: Nagoya Chubu Centrair (36,88 km)

Naplánujte si cestu do země Japonsko