Bano Palace Hotel

+ 69

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Douala podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Bano Palace Hotel ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
Bazén
Fitcentrum

Více o hotelu Bano Palace Hotel

Bano Palace Hotel

Bano Palace Hotel se nachází ve městě Douala a nabízí venkovní bazén a restauraci. Volný K dispozici je Wi-Fi. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, klimatizací a minibarem. K dispozici jsou také satelitní programy.

Hodnocení na
TripadvisorHotels.comExpedia
Co zaujalo cestovatele
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 7. 4. 2024

Ubytován/a od duben 2024

Very friendly

Yes yes this note is more due to the quality of the reception the very warm and hospitable staff the very diverse menu a rather peaceful atmosphere but also a very at least airy setting which allows a new person to be able to discover without problem
Pár

Komentář přidán: 8. 7. 2026

Ubytován/a od červen 2026

Not happy with this hotel

The rooms do not look like the pictures. My friend’s room was not as bright and colorful as the pictures. The A/C unit in her room was also loud and annoying. We canceled our reservations but we never received the refund. I was not happy.
Obchodní cestující

Komentář přidán: 16. 7. 2024

Ubytován/a od březen 2024

Amicable service

Good location compared to Douala International Airport. The driver is really courteous and very helpful. He advised us well for our stay in Douala which was impeccable. The front desk and Bar staff respond well to requests and I enjoyed the gym
Obchodní cestující

Komentář přidán: 4. 4. 2024

Ubytován/a od březen 2024

Friendly service

Beautiful Hotel and well located in the city of Douala. The staff is very courteous and helpful. I especially appreciated the services of the Coach Driver who picked us up from the Airport. It gives good information about the city especially for the Euro/CFA exchange.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 25. 2. 2024

Ubytován/a od únor 2024

I recommend it to anyone willing to stay in the main city for some days.

Lokalita

3,8

Rue Drouot Akwa, Douala, 12449, Kamerun|2,16 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Všechny věkové kategorie

369 Kč (XAF10 000) za osobu a noc

Dětské postýlky

ve věku 2 let a mladší

Zdarma

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Snídaně

Možnost snídaně

Cena snídaně

222 Kč (≈ 6 000 XAF) za osobu

Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logo

Cash

Bano Palace Hotel: Často kladené otázky

Bano Palace Hotel je 2.2 km od centra města Douala.
Bano Palace Hotel se nachází ve městě Douala v zemi Kamerun a je 2.2 km daleko od centra města Douala.
V hotelu Bano Palace Hotel se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Bano Palace Hotel má parkoviště.
Ano, Bano Palace Hotel má restauraci.