Charlottetown

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Charlottetown patří na základě hodnocení uživatelů Delta Hotels by Marriott Prince Edward, Baywatch Lighthouse Cottages & Motel a Rodd Royalty. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Charlottetown přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Charlottetown

od 1 480 Kč
od 2 130 Kč
od 2 039 Kč

Co říkají cestující o městě Charlottetown?

9,8
Nadšenci pro historii
8,2
Cestující rodiny
6,7
Nadšenci pro umění a design
6,7
Nadšenci pro jídlo
6,7
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (12)
chris
chrisMelbourne
30.01.2017

Charlottetown has it all. Fine dining, Racetrack and casino with poker,theatre, museum, shopping. A great place to explore!

Kathy And Dave S
Kathy And Dave S
02.12.2016

Explore the unique shops and cultural restaurants in downtown Charlottetown.

Darren Anderson
Darren AndersonSan Francisco
28.10.2015

Really cute spot in the Maritime provinces and a definite must see! It's a small town, rich with culture and a quaint warm local vibe. Make a point of going to the Red Cliffs and of course Anne of Green Gables house. Helpful hint: if you're driving, pay attention to the weather, the Confederate Bridge will close if the wind is bad and you'll have to wait overnight to cross.

Sean Brady
Sean BradyToronto
06.01.2017

Charlottetown is the capital of Canada's smallest province, and the home of Confederation. It's a small city - barely qualifying as such - that's beautiful to walk around. The people are friendly and accommodating, and the summer months are full of tourist activities.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 2 145 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Charlottetown je srpen, kdy průměrná cena činí 5 045 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 719 Kč za noc. To je o 7 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 928 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Charlottetown je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -7,0 °C/19,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 21,8C/71,2F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -11,2 °C/11,8 °F.
Nejbližší letiště u města Charlottetown je Charlottetown (YYG) (5,32 km).

Naplánujte si cestu do země Kanada