Iqaluit

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Iqaluit patří na základě hodnocení uživatelů The Frobisher Inn, Capital Suites Iqaluit a Hotel Arctic. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Iqaluit přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Iqaluit

od 5 100 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 4 604 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Iqaluit je únor, kdy průměrná cena činí 6 178 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 4 837 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 5 141 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Iqaluit je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 3,0 °C/37,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 13,2C/55,8F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -32,3 °C/-26,1 °F.
Nejbližší letiště u města Iqaluit je Iqaluit (YFB) (2,39 km).

Naplánujte si cestu do země Kanada

Ve městě Iqaluit a v okolí