Iqaluit

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Iqaluit patří na základě hodnocení uživatelů Northern Accommodations, Hotel Arctic a Capital Suites Iqaluit. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Iqaluit přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 4 721 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Iqaluit je září, kdy průměrná cena činí 6 432 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 5 488 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Iqaluit je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -27,1 °C/-16,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 13,2C/55,8F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -32,3 °C/-26,1 °F.
Nejbližší letiště u města Iqaluit je Iqaluit (YFB) (2,39 km).

Naplánujte si cestu do země Kanada

Ve městě Iqaluit a v okolí