Winnipeg

19. 11. 2019 - 20. 11. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Winnipeg patří na základě hodnocení uživatelů Courtyard Winnipeg Airport, The Grand Winnipeg Airport Hotel by Lakeview a Four Points by Sheraton Winnipeg South. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Winnipeg přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Winnipeg

od 1 964 Kč
od 2 737 Kč

Co říkají cestující o městě Winnipeg?

9,8
Cestující rodiny
8,1
Dobrodružní cestovatelé
6,6
Nadšenci pro historii
6,6
Zelené cestování
5,7
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (36)
Darren Anderson
Darren AndersonSan Francisco
27.10.2015

For being such a small town, Winnipeg has a surprisingly impressive arts and culture scene. Some highlights include the Canadian Museum for Human Rights and 'Folklorama' that is a set of performance venues throughout the city and blends all the wonderful cultures it takes place in the summer. Unfortunately, when it's not below zero, windy and covered in snow and ice - you're likely to be dodging the mosquitoes.

Marina_Kathleen
Marina_KathleenWinnipeg
18.01.2015

Lets face it, Winnipeg is known for it's super cold temperatures in the winter and the mosquitoes in the summer. If you look past those things though, Winnipeg is a city with a small town vibe. There are some AMAZING restaurants (Nuburger, Segovia, Boon, and Fude to name a few) and a great cultural scene. If you want to experience the best of the Winnipeg community, Fringe Festival, Folklorama, and Folk Fest are amazing places to do it.

Janson Wigo
Janson WigoSan Francisco
09.04.2013

Visited when I was very young. I remember it being pretty cold there. We did go catfish fishing near by and caught some amazing fish

JOSE URIEL SANCHEZ ROSAS
JOSE URIEL SANCHEZ ROSASVillavicencio. Meta. Colombia
06.01.2017

Winnipeg is a city of dreams for a latino as i am, i found beautiful sites, city very clean, neat, tidy. people very friendly and helpful

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 2 083 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Winnipeg je duben, kdy průměrná cena činí 2 767 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc listopad minulý rok byla 2 202 Kč za noc. To je o 13 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 497 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Winnipeg je očekávaná průměrná teplota pro měsíc listopad -2,5 °C/27,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 25,3C/77,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -20,3 °C/-4,5 °F.
Nejbližší letiště u města Winnipeg je Winnipeg (YWG) (7,33 km).

Naplánujte si cestu do země Kanada