Nairobi

19. 11. 2019 - 20. 11. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nairobi patří na základě hodnocení uživatelů Nairobi Upperhill Hotel, Lotos Inn & Suites, Nairobi a Meltonia Luxury Suites. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nairobi přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Nairobi

od 1 636 Kč
od 2 440 Kč
od 4 731 Kč

Co říkají cestující o městě Nairobi?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,7
Cestující rodiny
7,5
Nadšenci pro turistiku
7,5
Nadšenci pro jídlo
6,9
Na služební cestě
Hodnocení členů (52)
Jeremy Valseiro
Jeremy Valseiro
13.01.2019

Přešel jsem Afriku z Etiopie do Jižní Afriky a toto je zdaleka moje oblíbené město .... Na tomto kontinentu je tolik dalších úžasných míst .. prošel jsem

Rachel
RachelSan Francisco
11.01.2017

Nairobi is infamous for its crime and poverty but as with any big city, this kind of one-sided categorization is simplistic. Yes, it's home to one of the world's biggest slums (Kibera) and yes, the car-jacking and robbery rates are a significant worry. Yet there are signs everywhere of economic development and the streets are thronging with hustlers who aren't just there to harass the (almost non-existent) tourists but to make a living and move on up. Visitors who expect only "TIA" cliches may be surprised by the diversity of neighborhoods and the number of hipster coffee shops, juice bars and slick clothing stores that are strewn across the city.

Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
06.02.2014

If you are planning a visit and want to know what is on while you are in Nairobi, check out this website to stay up-to-date with events. http://nairobinow.wordpress.com/

Summer Wilms
Summer WilmsFremantle
06.01.2017

Nairobi is easily one of my favorite African cities. I was initially terrified of the place. It does have a reputation. After living there for a few months, then visiting again often things totally changed. There is a lot of great stuff here. It's a fairly easy place to move around (minus the traffic) and there are several excellent day trips you can take from here.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 517 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Nairobi je červenec, kdy průměrná cena činí 2 261 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc listopad minulý rok byla 1 904 Kč za noc. To je o 4 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 828 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Nairobi je očekávaná průměrná teplota pro měsíc listopad 19,8 °C/67,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle únor s průměrnou teplotou 28,2C/82,8F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 11,5 °C/52,7 °F.
Nejbližší letiště u města Nairobi je Nairobi Wilson (WIL) (2,80 km). K dalším letištím poblíž patří: Nairobi Jomo Kenyatta (12,41 km)

Naplánujte si cestu do země Keňa