Hotely ve čtvrti Puente Aranda ve městě Bogotá

Vyberte si ten nejlepší hotel v sousedství Puente Aranda podle ceny nebo preferencí

Porovnejte si nabídky hotelů od stovek poskytovatelů na jednom místě

Hledejte hotely s možností bezplatného zrušení rezervace nebo vynikajícím hodnocením ve čtvrti Puente Aranda

Důvěryhodné hotely ve městě Bogotá

Logo poskytovatele Booking.com
Logo poskytovatele Trip.com
Logo poskytovatele Hotels.com
Logo poskytovatele Hyatt Hotels
Logo poskytovatele Expedia
Logo poskytovatele Airbnb

Ukázat všechny hotely ve čtvrti Puente Aranda

Ceny se můžou změnit – nejlepší odhad ceny vám najdeme po zadání termínu. Upozorňujeme, že ceny jsou založeny na předchozích vyhledáváních cestovatelů a na nabídkách našich partnerů.
Ceny se můžou změnit – nejlepší odhad ceny vám najdeme po zadání termínu. Upozorňujeme, že ceny jsou založeny na předchozích vyhledáváních cestovatelů a na nabídkách našich partnerů.
Ukázat další hotely

Tyto hotely ve čtvrti Puente Aranda se cestovatelům líbily nejvíc

Cestovatelé tyto pobyty ohodnotili jako nejlepší ve městě – všechny mají plný počet bodů za čistotu, zákaznický servis a lokalitu.
Zobrazit více

Hotely v sousedství Puente Aranda ve městě Bogotá: často kladené otázky

Rezervaci hotelu můžete v případě potřeby vždy zrušit nebo změnit. Aby při tom neutrpěla vaše peněženka, dívejte se v destinaci Puente Aranda po hotelích s bezplatným zrušením nebo flexibilními možnostmi rezervace. Některé hotely vám umožní zrušit rezervaci a dostat peníze zpět, pokud se vaše plány změní.
Samozřejmě – nejlevnější hotelová nabídka, kterou jsme našli během následujících sedmi dní, je 587 Kč za noc. Pokud budete potřebovat něco v příštích 24 hodinách, našli jsme vám místo, kde se můžete ubytovat za 603 Kč na jednu noc.
Průměrná cena hotelu během týdne je 972 Kč za noc a o víkendech je to 979 Kč. Celkově to vypadá, že nejlevnější den pro pobyt ve městě Puente Aranda by mohl být čtvrtek.
Dali jsme si do kalendáře pár čísel a zjistili jsme, že nejlevnější den pro zamluvení ubytování v destinaci Puente Aranda je čtvrtek. A nejdražším dnem se zdá být pátek.
Nejlevnějším měsícem pro pobyt v destinaci Puente Aranda je srpna s průměrnou cenou 937 Kč za noc. Nejdražším měsícem je října, kdy průměrná cena pokoje může vzrůst až na 1 140 Kč za noc. Do těchto průměrných cen jsou zahrnuty všechny hotely, které jsme našli – od hostelů až po 5hvězdičkové hotely.
Průměrná cena hotelu v destinaci srpna je 937 Kč za noc, což je přibližně o 12% méně než po zbytek roku.