Kavkaz

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kavkaz patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Plaza Real Montelíbano, Hotel y Restaurante Mesón del Gitano a Hotel Luxor. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kavkaz přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 495 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kavkaz je srpen, kdy průměrná cena činí 874 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 670 Kč za noc. To je o 5 % více než průměrná cena za noc ve výši 631 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Kavkaz je Monte Libano (MTB) (31,13 km). K dalším letištím poblíž patří: Ayapel (37,45 km) Kavkaz (43,00 km) El Bagre (58,43 km)

Naplánujte si cestu do země Kolumbie