Holguín

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Holguín patří na základě hodnocení uživatelů Mirador de Mayabe. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Holguín přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Holguín

od 1 811 Kč
od 4 702 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 935 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Holguín je červenec, kdy průměrná cena činí 1 110 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 964 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 991 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Holguín je Holguin (HOG) (12,96 km). K dalším letištím poblíž patří: Bayamo (65,96 km) Las Tunas (71,33 km)

Naplánujte si cestu do země Kuba

Ve městě Holguín a v okolí