Pafos

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pafos patří na základě hodnocení uživatelů Amavi – Made For Two Hotels TM, SunConnect Sofianna Resort & Spa a Anemi Hotel & Suites. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pafos přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pafos

od 1 909 Kč
od 3 774 Kč
od 6 732 Kč

Co říkají cestující o městě Pafos?

9,8
Cestující rodiny
8,7
Nadšenci pro turistiku
8,3
Dobrodružní cestovatelé
8,2
Nadšenci pro historii
7,9
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (67)
Ahmed F
Ahmed F
07.06.2019

Nejlepší čas každé dobré pláže, dobré jídlo, dobré dobrodružství a pěší turistiku. Skvělí lidé

Craig Bond
Craig BondPlymouth
06.01.2017

Velmi horké v době Velikonoc, ale stojí za návštěvu. Mnoho atrakcí na návštěvu a vše je za pár hodin jízdy. Stojí za to při nákupu místní průvodce knihu, jak se dostanete přes zadní ulice a mimo vyšlapané cesty. Jídlo je také vynikající a rozumné. Mnoho pokrmů v nastavení jídla, takže budete muset tempo sami. Pláže jsou čisté a lidé jsou také přátelští. Chceš se vrátit.

Julia Whitby
Julia Whitby
08.05.2019

You should stay at the Louis Phaethon hotel in Paphos. Absolutely fantastic, friendly staff, great atmosphere, something happening everyday, competitions, sports, or just chilling at the pool. Paphos is a great area with lots to do.

Julie McIntyre
Julie McIntyreSpojené státy
13.03.2013

Paphos is a superb area to visit, whether to relax at the numerous bars in the harbour or to view the exhibits in the archeological museum. Don't miss the old town on the hill, there's even a lift from the car park. Wander in the shade of the narrow streets around the agora (market). Very atmospheric with wonderful views over Paphos town.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 166 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pafos je srpen, kdy průměrná cena činí 2 069 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 428 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 596 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Pafos je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 25,0 °C/76,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 31,1C/88,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 7,8 °C/46,0 °F.
Nejbližší letiště u města Pafos je Paphos (PFO) (7,86 km).

Naplánujte si cestu do země Kypr