Mapa

Levné letenky do Kypru

Kouzelný Kypr

Lety do Kypru vás přenesou do země kde západní a východní kultura sedí spokojeně vedle sebe. Známý jako místo narození Afrodity, bohyně lásky, Kypr je romantické, slunce-zalité místo požehnané s krásnými plážemi a úžasně modrém mořem.

S vlivy z Libanonu, Turecka, Řecka, Sýrie a Afriky, Kypr má neobyčejný charakter a šarm. Zatímco části ostrova jsou zabrané turistickými středisky které nabízejí hotely, vodní sporty, bary a noční kluby populární z mládeží, je na ostrově také mnoho menších vesnic. Severní pobřeží Kypru naštěstí zůstává prakticky beze změny, a tradiční klidný způsob života jde dál. Zdali chcete večírek nejlepší elektro-hudby, či relaxační dovolenou, Kypr má něco pro každého.

Najdete zde útulné ubytování, krásné středověké hrady, nádherné voňavé citrusové háje a možnost vychutnat si pohled na třpytivé moře, koberce květin a lesnaté hory, v naprostém klidu.

Ať už jste si vybrali jedno z více rozvinutých letovisek, nebo pobyt v tradiční vesnici, v Kypru zažijete unikátní prolínání kultur, a můžete stát na evropské půdě a zároveň hledět přes vodu do nedalekého východu.

Získat výhodné nabídky na lety do Kypru by nemohlo být snadnější. Hledejte levné letenky od stovek různých leteckých společností a cestovních kanceláří, a  vyberte nejnižší ceny letenek na jednom místě.

Skyscanner je rychlá a snadná služba, takže si můžete vyhledat nejlepší ceny letů a rezervovat kliknutím přímo na stránce letecké společnosti nebo cestovní kanceláře. Kypr na vás už čeká!

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.