Agadir

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Agadir patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Argana Agadir, Golden Beach Appart'hotel a Atlantic Hotel Agadir. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Agadir přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Agadir

od 817 Kč
od 1 459 Kč
od 2 525 Kč

Co říkají cestující o městě Agadir?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,0
Cestující rodiny
8,9
Wellness
7,9
Hledači duchovna
7,0
Zelené cestování
Hodnocení členů (44)
Mark Williams
Mark WilliamsLondýn
06.01.2017

Měl jsem to štěstí, že jsem během svého života navštívil několik míst, ale žádný z nich mi nevypadá jako Agadir v Maroku. Být u moře, Agadir je v pohodě. Vítr, který přichází do města, přináší s sebou písek, který pokrývá ozdobené ulice jako hnědý písek, ai když to není to, co byste nazvali stranickým městem ve srovnání s Ibizou, nikdy se nebudete cítit takhle. město, které potřebuje několik turistů. Lidé jsou přátelští a zatímco nabídky, které jsou k dispozici, nemusí být pro každého vkusu (jídlo, bez ohledu na národnost, je vařeno Marokany), s malým výzkumem můžete určitě najít něco, co bude vyhovovat každé paletě. Celkově miloval jsem fakt, že si můžete půjčit kolo s trochou víc než jen touhou dostat se do prašanu. Jen se ujistěte, že pokud se rozhodnete jít do Agadiru, neodejdete, dokud nechodíte na čtyřkolku s místními. Úžasný.

Yellonero
YelloneroPhoenix
06.01.2017

Nejkrásnější pláže v Maroku jsou prý v oblasti severně od Agadiru. Malé vesnice jako Taghazout a Imiouadar jsou v dojezdové vzdálenosti a stojí za výlet (chtěli jsme zůstat v Taghazout noci, ale nemohli jsme najít ubytování). V samotném Agadiru se ztratíte v Souku Lhed, největším souku v Maroku.

Adventurous  Explorer
Adventurous Explorer
27.01.2019

Absolutely loved it there. The people are very kind and there is so much culture to explore. Moroccon tea is a must have.

Marta Martin
Marta MartinCiutadella de Menorca
08.04.2013

Without a doubt, Morocco is a country with great charm, the land of the setting sun charms you, an unforgettable experience that will not leave you indifferent... We organize unique, original, cultural and exotic travels around Morocco, with us, Sahara Expedition 4 X 4, you will discover the charms of this so magical country, fall in love with his people and you will know what the conventional tourist does not perceive. We will be beside you for everything that you need, we customize your trip if you wish, our priority is to make the trip to suit you. Our travel aims to make all those travelling with us, enjoy the most of the surroundings, landscapes, people and its gastronomy. For all this we choose in Morocco always different routes to the classics and of difficulty suitable for all levels We have a variety of accommodations available. You will be hosted in place that go further to suit you, depending on your budget and your needs, so can stay you in 3, 4, or 5 star hotels or in marvelous Ryads. We invite you to discover the beauty and charm of Morocco with us. http://sahara-expedition-4x4.com

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 226 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Agadir je srpen, kdy průměrná cena činí 2 102 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 197 Kč za noc. To je o 20 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 441 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Agadir je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 23,2 °C/73,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,3C/86,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 7,7 °C/45,9 °F.
Nejbližší letiště u města Agadir je Agadir (AGA) (21,59 km).

Naplánujte si cestu do země Maroko