Agadir

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Agadir patří na základě hodnocení uživatelů Tildi Hotel, Atlantic Palm Beach a Kenzi Europa. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Agadir přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Agadir

od 797 Kč
od 1 210 Kč
od 2 478 Kč

Co říkají cestující o městě Agadir?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,0
Wellness
8,5
Cestující rodiny
8,3
Nadšenci pro historii
7,4
Hledači duchovna
Hodnocení členů (48)
Marta Martin
Marta MartinCiutadella de Menorca
08.04.2013

Maroko je bezpochyby země s velkým kouzlem, země zapadajícího slunce vás okouzlí, nezapomenutelný zážitek, který vás nenechá lhostejným ... Pořádáme jedinečné, originální, kulturní a exotické cesty po Maroku, s námi, Sahara Expedition 4 X 4, objevíte kouzla této tak magické země, zamilujete se do jeho lidí a budete vědět, co tradiční turista nevnímá . Budeme vedle vás za vše, co potřebujete, přizpůsobíme vaši cestu, pokud si přejete, naší prioritou je, aby vám výlet vyhovoval. Naše cestování si klade za cíl, aby všichni, kteří s námi cestují, užili co nejvíce z okolí, krajiny, lidí a jejich gastronomie. K tomu všemu vybíráme v Maroku vždy různé cesty k klasice a obtížnosti vhodné pro všechny úrovně Máme k dispozici celou řadu ubytovacích zařízení. Budete ubytováni na místě, které vám bude vyhovovat, v závislosti na vašem rozpočtu a vašich potřebách, takže se můžete ubytovat ve 3, 4 nebo 5hvězdičkových hotelech nebo v nádherných Ryadech. Zveme vás, abyste s námi objevili krásu a kouzlo Maroka. http://sahara-expedition-4x4.com

Mark Williams
Mark WilliamsLondýn
06.01.2017

Měl jsem to štěstí, že jsem během svého života navštívil několik míst, ale žádný z nich mi nevypadá jako Agadir v Maroku. Být u moře, Agadir je v pohodě. Vítr, který přichází do města, přináší s sebou písek, který pokrývá ozdobené ulice jako hnědý písek, ai když to není to, co byste nazvali stranickým městem ve srovnání s Ibizou, nikdy se nebudete cítit takhle. město, které potřebuje několik turistů. Lidé jsou přátelští a zatímco nabídky, které jsou k dispozici, nemusí být pro každého vkusu (jídlo, bez ohledu na národnost, je vařeno Marokany), s malým výzkumem můžete určitě najít něco, co bude vyhovovat každé paletě. Celkově miloval jsem fakt, že si můžete půjčit kolo s trochou víc než jen touhou dostat se do prašanu. Jen se ujistěte, že pokud se rozhodnete jít do Agadiru, neodejdete, dokud nechodíte na čtyřkolku s místními. Úžasný.

Yellonero
YelloneroPhoenix
06.01.2017

Nejkrásnější pláže v Maroku jsou prý v oblasti severně od Agadiru. Malé vesnice jako Taghazout a Imiouadar jsou v dojezdové vzdálenosti a stojí za výlet (chtěli jsme zůstat v Taghazout noci, ale nemohli jsme najít ubytování). V samotném Agadiru se ztratíte v Souku Lhed, největším souku v Maroku.

Adventurous  Explorer
Adventurous Explorer
27.01.2019

Absolutely loved it there. The people are very kind and there is so much culture to explore. Moroccon tea is a must have.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 328 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Agadir je srpen, kdy průměrná cena činí 2 124 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 446 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Agadir je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 14,8 °C/58,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,3C/86,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 7,7 °C/45,9 °F.
Nejbližší letiště u města Agadir je Agadir (AGA) (21,59 km).

Naplánujte si cestu do země Maroko