Rabat

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Rabat patří na základě hodnocení uživatelů L'Alcazar Hotel, Belere Hotel Rabat a Hotel Le Diwan Rabat - MGallery. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Rabat přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Rabat

od 1 901 Kč
od 2 716 Kč
od 3 787 Kč

Co říkají cestující o městě Rabat?

9,8
Nadšenci pro historii
7,6
Dobrodružní cestovatelé
6,8
Na služební cestě
6,8
Nadšenci pro umění a design
6,8
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (42)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.09.2017

Rabat, Morocco's capital, rests along the shores of the Bouregreg River and the Atlantic Ocean. It's known for landmarks that speak to its Islamic and French-colonial heritage, including the Kasbah of the Udayas

Heather Poechman
Heather PoechmanKingston
04.03.2016

Rabat is the perfect city for budget travellers with lots of history and character

Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
22.08.2014

realy a lot to see, easy to spend 2 or more days, if you are in good condition you can walk nearly all

Zora O'Neill
Zora O'NeillNew YORK!
23.10.2013

It took till my third trip to Morocco to get to Rabat, and I wish I'd gone sooner. It doesn't have the hardcore exoticism of Fez or Marrakech, but it struck me as a great slice of "normal" modern Morocco. You've got your neat old medina, your massive old fort, your Andalusian gardens...and your slick new tram and your groovy 60s buildings. The feel is reasonably cosmopolitan, which is nice, but also with some strong traditional underpinnings (it has the imperial history that Casablanca lacks). It's a good scale for exploring, and the tram connects to Sale, just over the river, for even more sightseeing. Next trip, I think I'll start in Rabat!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 720 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Rabat je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 621 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 931 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 057 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Rabat je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 13,2 °C/55,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 27,6C/81,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 7,1 °C/44,8 °F.
Nejbližší letiště u města Rabat je Rabat (RBA) (7,99 km).

Naplánujte si cestu do země Maroko