Guadalajara

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Guadalajara patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Perla Central, Hotel Casino Plaza a Hotel Plaza Diana. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Guadalajara přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Guadalajara

od 664 Kč
od 1 165 Kč
od 2 021 Kč

Co říkají cestující o městě Guadalajara?

9,8
Nadšenci pro historii
8,4
Cestující rodiny
8,1
Nadšenci pro noční život
7,8
Nadšenci pro jídlo
7,8
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (92)
Tan Diaz
Tan Diaz
20.10.2019

Si vienen a Guadalajara visiten el centro de Tlaquepaque, ¡les va a encantar! Si pueden también vayan a Tequila y a Chapala.

Nishant Kumar
Nishant Kumar
04.09.2019

Nice place for vacations.. Amazing culture, history, nightlife and most important... friendly people !!!

Taylor  Snyder
Taylor SnyderCalgary
06.08.2017

Guadalajara is a beautiful diverse city, with a mix of history with modern touches! There is something for everyone and always something to do!

A Closer Look Tours
A Closer Look ToursPhoenix
07.11.2014

Guadalajara is the second largest city in Mexico, and it is bursting with culture. Guadalajara’s extremely well-preserved colonial architecture creates a sophisticated atmosphere for the city’s beautiful parks and plazas. Detailed fountains and rustic churches set the scene for museums, galleries, and unparalleled shopping. Enjoy lively music in the hometown of Mariachi. Nearby in Tlaquepaque and Tonala, native crafts and folk art abound.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 944 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Guadalajara je srpen, kdy průměrná cena činí 1 505 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 033 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Guadalajara je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 14,6 °C/58,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 29,6C/85,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 6,1 °C/43,0 °F.
Nejbližší letiště u města Guadalajara je Guadalajara (GDL) (16,96 km).

Naplánujte si cestu do země Mexiko