Guadalajara

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Guadalajara patří na základě hodnocení uživatelů AC Hotel Guadalajara, Mexico, Aloft Guadalajara a Del Marques Hotel and Suites. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Guadalajara přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Guadalajara

od 685 Kč
od 1 209 Kč
od 2 040 Kč

Co říkají cestující o městě Guadalajara?

9,8
Nadšenci pro historii
7,8
Cestující rodiny
7,5
Nadšenci pro umění a design
7,1
Nadšenci pro jídlo
7,1
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (77)
Nishant Kumar
Nishant Kumar
04.09.2019

Nice place for vacations.. Amazing culture, history, nightlife and most important... friendly people !!!

Taylor  Snyder
Taylor SnyderCalgary
06.08.2017

Guadalajara is a beautiful diverse city, with a mix of history with modern touches! There is something for everyone and always something to do!

A Closer Look Tours
A Closer Look ToursPhoenix
07.11.2014

Guadalajara is the second largest city in Mexico, and it is bursting with culture. Guadalajara’s extremely well-preserved colonial architecture creates a sophisticated atmosphere for the city’s beautiful parks and plazas. Detailed fountains and rustic churches set the scene for museums, galleries, and unparalleled shopping. Enjoy lively music in the hometown of Mariachi. Nearby in Tlaquepaque and Tonala, native crafts and folk art abound.

Jemma
Jemma
17.05.2017

An amazing city with so much to offer. From as much delicious food as you can eat to dancing the night away with salsa and Bachata. Bring sunscreen and a hat - even in spring the temperatures are high enough to be like the hottest summer.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 933 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Guadalajara je srpen, kdy průměrná cena činí 1 486 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 933 Kč za noc. To je o 16 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 084 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Guadalajara je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 19,3 °C/66,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 29,6C/85,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 6,1 °C/43,0 °F.
Nejbližší letiště u města Guadalajara je Guadalajara (GDL) (16,96 km).

Naplánujte si cestu do země Mexiko