Zacatecas

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Zacatecas patří na základě hodnocení uživatelů Hostal Cielito De María, Master Suite in Downtown Zacatecas a Private Suite in Downtown Zacatecas. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Zacatecas přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Zacatecas

od 849 Kč
od 966 Kč
od 1 918 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 995 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Zacatecas je červenec, kdy průměrná cena činí 1 288 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 995 Kč za noc. To je o 10 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 101 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Zacatecas je Zacatecas (ZCL) (17,62 km).

Naplánujte si cestu do země Mexiko