Zacatecas

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Zacatecas patří na základě hodnocení uživatelů Master Suite in Downtown Zacatecas, Private Suite in Downtown Zacatecas a Comodo Departamento Cerca DEL Centro Historico. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Zacatecas přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Zacatecas

od 932 Kč
od 992 Kč
od 1 503 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 1 022 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Zacatecas je červenec, kdy průměrná cena činí 1 323 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 112 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 175 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Zacatecas je Zacatecas (ZCL) (17,62 km).

Naplánujte si cestu do země Mexiko